blondynka z pleja

WŚCIEKŁA Barbara Kurdej-Szatan bluzga w internecie! „Pocałujcie się w dupę i bawcie się KU**A dobrze!” (VIDEO)

Barbara Kurdej-Szatan wpadła w szał po tym jak nie udało jej się dostać na koncert Eda Sheeran’a. Okazało się, że bilety które kupiła aktorka były fałszywe.   

Zdenerwowana gwiazda „M jak miłość” opublikowała na Instagrami nagranie, w którym wyjaśnia co się dokładnie stało.

„Drodzy państwo, skończywszy dzisiaj wcześniej pracę i dowiedziawszy się o tym, że skończę ją już wcześniej rano, weszłam do internetu, żeby poszukać biletów na koncert Eda Sheerana. Wiedziałam, że biletów już dawno nie ma, ale stwierdziłam, że może coś się znajdzie. Portal Viagogo pokazał, że są ostatnie bilety, więc zakupiłam takie dwa. Weszłam na swojego maila, tam wszystko było cacy. Chciałam wydrukować bilet, ale wysłano mi go na adres zupełnie inny, do Belgii. No, do Belgii niestety nie zdążymy już dojechać. Portal Viagogo robi sobie po prostu jaja z ludzi. Nie wejdziemy niestety na koncert. Organizator dał dupy, bo to jego wina wszystko – powiedziała zdenerwowana Barbara Kurdej-Szatan. 

 

ZOBACZ: BARBARA KURDEJ-SZATAN NAGO! Aktorka zdecydowała się na PIKANTNE ZDJĘCIE! (FOTO)

Do filmu aktorka dołączyła taki oto wpis: 

OSZUŚCI !!!!!!!!! Podobno mnóstwo takich oszukanych osób jak my !!!!!!! Portal viagogo.com – pocałujcie się w dupę !!!!!! Na pewno tak tego nie zostawię bawcie się kur.. dobrze !!!!!!!!!!!!!”

Po kilku godzinach Kurdej-Szatan przeprosiła organizatora wydarzenia.  Organizator Charmmusic nie miał z tym nic wspólnego, przepraszam i wycofuję – dodała aktorka aktualizując wpis. 

 

Źródło: instagram