„Wzór OJCOSTWA”! Wykorzystał dziecko i dopuścił się strasznej rzeczy! Teraz szuka go policja! (VIDEO)

Do nietypowej sytuacji doszło w galerii handlowej przy ulicy Lipowej w Lublinie. Pewien mężczyzna wybrał się wraz ze swoim małym dzieckiem na zakupy. Wykorzystując nieuwagę ekspedientki oraz dziecięcy wózek klient ukradł kurtkę i wyszedł ze sklepu. Wszystko nagrały kamery, a film została opublikowany na stronie lubelskiej policji. 

 

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy Lipowej w Lublinie. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę kasjerki i schował skradzioną kurtkę do dziecięcego wózka. Całej zajście zostało nagrane i udostępnione na stronie lubelskiej policji.  

 

 

„Biorąc pod uwagę dotychczasową skuteczność publikacji tego typu nagrań, a zwłaszcza nieocenioną pomoc ze strony internautów zwracamy się z apelem również do samego złodzieja. Proszę oszczędzić sobie resztki wstydu i zgłosić się od razu do komisariatu. Podajemy dokładne dane: Lublin, ul. Tomasza  Zana 45, tel. (81) 535 48 00. Im szybciej Pan to zrobi, tym szybciej zniknie Pana wizerunek z naszej internetowej strony. Czynne całą dobę. Prosimy nie zapomnieć o kurtce zwłaszcza tej kradzionej!!!”– czytamy na stronie lubelskiej policji.

 

 

Źródło: lubelska policja

Fot.: lubelska policja

MB