• poniedziałek, Czerwiec 25
  ZAKLEILI USTA TAŚMĄ I CZEKALI AŻ PRZESTANĄ ODDYCHAĆ – Zabili dwie młode dziewczyny dla zabawy! DRAMAT

  ZAKLEILI USTA TAŚMĄ I CZEKALI AŻ PRZESTANĄ ODDYCHAĆ – Zabili dwie młode dziewczyny dla zabawy! DRAMAT

  Emocje, których nie da się powstrzymać – bliscy tragicznie zamordowanych nastolatek wyrazili to, co naprawdę czują. 

   

  Zabiliście nam siostrę potwory! Maltretowaliście ją i jej koleżankę. Bądźcie odważni i spróbujecie się z nami! Nigdy wam tego nie wybaczymy! Zgnijcie za kratami, choć dożywocie to dla was za mało! – krzyczeli bracia zamordowanej nastolatki. Mama tragicznie zamordowanej Klaudii zemdlała podczas rozprawy. Razem z rozprawą wszystko do mnie wróciło, wszystkie rany się odnowiły. Mimo że minął rok, to ja ciągle myślę, że Klaudia zaraz zapuka do drzwi i wróci do domu – mówiła matka nieżyjącej już nastolatki.

   

  Dziś odbyła się kolejna rozprawa w sprawie zabójstwa 15-letniej Klaudii i jej koleżanki 23-letniej Patrycji. Dziewczyny zostały zamordowane w zeszłym roku nad jeziorem Wiecanowskim (Województwo kujawsko-pomorskie). Jak udało się ustalić Klaudia i Patrycja spotkały swoich kolegów – 21-letniego Maćka i jego o rok młodszego znajomego. Kiedy razem w czwórkę spacerowali po okolicy, dołączył do nich  45-letni Sławomir G, z którym wybrali się na nad jezioro. To właśnie tam doszło do tragedii.

   

  Dziewczyny zginęły na skutek uduszenia. Oprawcy zakleili ich usta taśmą, a następnie trzymali pod wodą, tak długo aż przestaną oddychać. Śledczy nie znaleźli jednak motywów zbrodni. Niewykluczone, że oprawcy zrobili to dla zabawy.

   

  Przed sądem stanęli 21-letni Maciej oraz 45-letni Sławomir G. 

   

  źródło: CMG24pl / fakt

  fot.: pixabay

  kg